укррус

Телефони у Стрию

  • (098) 462-57-25
  • (073) 039-20-90

СТРИБУНЦІ ТА РОЗВИВАЮЧІ ЦЕНТРИ

Стрибунці напрокат у Стрию та Моршині!

Сучасним та активним батькам дуже легко зробити своє життя та життя своєї малечі веселим та комфортним. У цьому вам допоможуть сучасні девайси – стрибунці, а ще справжні розвиваючі центри, які містять у собі безліч можливостей, щоб забавити вашу дитину!

Стрибунці - чи не найпопулярніша річ в прокаті Baby Service для діток 4-9 місяців!

Крісла-стрибунці сприяють розвитку опорно-рухового апарату, рухових рефлексів і координації малюка. В них дитинка буде бадьоро підстрибувати під ритми веселих мелодій. Вони розроблені для малечі віком від 4-9 місяців. Сприяють зміцненню опорно-рухового апарату та поєднують в собі багато розвиваючих елементів та цікавої гри.

Стрибунці – це річ стаціонарна.  Перебуваючи в стрибунцях, малюк може не тільки стрибати, але і стояти, повертатися, вивчаючи навколишній світ. Стрибати під музику, розглядаючи цікаві іграшки та штучки - це неабияке задоволення для вашого чада. А після такого активного підтанцьовування малятко вас потішить гарним апетитом та спокійним сном! Щоб заощадити ваш сімейний бюджет ви можете орендувати ці чудові штуки на бажаний вами термін у Baby Service – Стрий!!!