укррус

Телефони у Стрию

  • (098) 462-57-25
  • (073) 039-20-90

Як зустріти новий 2016 рік - рік мавпи?


     Незабаром Новий Рік. Кожен з нас з нетерпінням чекає це свято. Незалежно від віку, статі, від ситуації в країні - НОВИЙ РІК обов'язково настане. І готуватися до свята ми починаємо заздалегідь. Адже справжнього свята хочеться не тільки дітям, а й дорослим.

Чим ближче свята, тим більше клопоту. Така підготовка завжди забирає багато часу і сил. А ви вже знаєте, як прикрасити ваш будинок на Новий рік 2016? Ми готові поділитися з вами деякими ідеями. 

Перше, що ми повинні врахувати - Новий рік, який ми готуємося зустрічати, - це рік вогняної мавпи. Її вважають еталоном мудрості серед тварин, тому що вона лише трохи поступається людині в розвитку. Для нас це хороший знак - прийде хороший, успішний Новий рік! Мавпа любить гостинність. І якщо ви її добре зустрінете, тоді вона напротязі всього майбутнього року не покине вашої оселі і принесе свою мудрість. Оскільки підготовка до Нового року  - непросте заняття, - рекомендуємо вам скласти план дій і розподілити обов'язки між усіма членами сім'ї. Тоді свято буде наповнене любов'ю, теплом і достатком спогадів про те, як кожна його деталь створювалася своїми руками.

Почнемо з визначення кольорової гами. 2016 - рік вогняної мавпи, тому колір будемо підбирати за її смаком. Якщо ви віддасте перевагу білому, коричневому і зеленому - мавпа не образиться. Ці кольори часто зустрічаються в житті мавпи. Але їх найчастіше використовують для оформлення фону, а для декору вибирають яскраві кольори. Звичайно, не буде трагедії, якщо ви використаєте інші кольори. Просто дотримуйтеся правил дизайну.

Мавпа найбільше свого часу проводить на дереві, тому актуально буде використати для декору максимальну кількість дерева. Прищепки, шишки, дерев'яні свічники, фігурки та ін. зможуть підкреслити любов мавпи до дерева. Не слід однак забувати, щоб декор гармонійно поєднувався з кольоровою гамою кімнати.

У 2016 році будуть популярні ліловий і бузковий кольори. Подумайте над тим, як їх використати в новорічному декорі.


Яке свято без застілля?  Що потрібно врахувати при сервіровці святкового столу на НОВИЙ РІК 2016. Неважливо, велике у вас приміщення чи маленьке, зверніть увагу на дрібниці. Дрібниці будуть правити балом як у першому так, і в другому випадку. Чому? Все дуже просто. Різні дрібниці створюють навколо себе особливий затишок, тому святковий настрій з нотками казки в повітрі завжди будуть поруч. Розставити дрібнички можна в абсолютно вільному порядку, не дотримуючись жодних правил. Їх можна просто розкидати по приміщенню. Використовуйте невеликі подушечки. Головне -  оформити їх святково. Прикраса будинку дрібницями дуже виснажує - але це цього варте.

Спробуйте зробити щось своїми руками, щоб свято було максимально приємним. Наприклад, виготовити шкарпетку для подарунків не так вже й складно. Виберіть будь-яку схему викрійки. Трошки терпіння  - і у вас все вийде. Символом наступного року є мавпа, так чому б не зробити разом з дітьми м'яку іграшку у вигляді мавпи. Ви подаруєте дітям незабутні хвилини щастя спілкування з вами.

Один з важливих атрибутів Нового року - це вінок. Його можна виготовити своїми руками з живих гілочок ялинки чи іншого вічнозеленого дерева. Підберіть для виготовлення віночка маленькі іграшки, цукерки, штучний сніг, серпантин, шишечки та інше.

Ялинку прикрашаємо традиційно - ніяких особливих правил. Все відбувається згідно класичного варіанту. Горіхи, цукерки, іграшки, фрукти - всі підійде. Головне підберіть кольори, що подобаються мавпі: білий, коричневий, зелений.

Включіть фантазію, а місце, де докласти ваші умілі руки для новорічного декору у вашому будинку обов'язково знайдеться.

 

 

ЩАСЛИВОГО ВАМ СВЯТА! ЛЮБІТЬ СЕБЕ! ЛЮБІТЬ СВОЇХ БЛИЗЬКИХ І ДРУЗІВ! ЛЮБІТЬ! ВСЕ НАВКОЛО!

З НОВИМ РОКОМ!