укррус

Телефони у Стрию

  • (098) 462-57-25
  • (073) 039-20-90

Для чого потрібен прокат дитячих товарів?

Неможливо виростити дитину без різних аксесуарів, особливо в наш сучасний час. Технології розвиваються настільки швидко, що ми не завжди встигаємо навіть стежити за новинками. Зрозуміло, що кожен батько хоче дати своїй дитині все найкраще.

Але, на жаль, дитячі товари коштують недешево. А дитина росте дуже швидко і наші покупки швидко втрачають свою актуальність. Багатьма речами ми не користуємося постійно, а лише від випадку до випадку. Але вони здатні істотно полегшити наше життя, роблячи його різноманітнішим і комфортнішим.

І тут нам потрібно вибирати: або обходитися без речі, або купувати за великі гроші, а потім зберігати на горищі цілу гору запорошених коробок ... або віддавати за безцінь знайомим чи родичам, а то й подарувати.

Одне з найбільш раціональних рішень у цьому випадку - це ПРОКАТ - прокат Baby Service в м. Стрий і Моршин.

ПРОКАТ дає Вам можливість зробити все саме так, як хочеться Вам, а не як диктують обставини.

Саме завдяки прокату Ви зможете наповнити перший рік життя Вашого малюка яскравими і незабутніми враженнями і зробити догляд за ним максимально комфортним, а витрати - мінімальними.

  • Якщо вам важливо знати, скільки сьогодні з'їв і яку вагу набрав ваш малюк? Тоді Вам потрібні ваги - вони коштують недешево, а потрібні, як правило, на один-два місяці.
  • Ви збираєтеся з родиною у відпустку і у Вас виникла необхідність в дитячому автокріслі на короткий термін?
  • Ви приїхали до бабусі на Різдво і Вашій дитині потрібна ліжечко для сну? А ще б візочок, стілець, ходунки. Тепер немає необхідності везти все це з собою.

Широкий асортимент і докладний опис товарів, представлений на нашому сайті Babe Serviсе у м Стрий і Моршин,  дозволить Вам самим вирішити, що необхідно купити, а що вигідніше взяти в оренду. Ми раді допомогти Вам зробити догляд за Вашим чадом більш приємним і не обтяжуючим. БУДЬТЕ З НАМИ!