укррус

Телефони у Стрию

  • (098) 462-57-25
  • (073) 039-20-90

ДОВІДНИК ДЛЯ БАТЬКІВ

Подорож з дитиною

21/03/2016
Подорож з маленькою дитиною – це, можна сказати, мистецтво: її потрібно організувати так, щоб забезпечити комфортні умови для малечі і не зіпсувати відпочинок собі. І тут такий принцип, як «беремо тільки найнеобхідніше», на жаль, не спрацює. Батьки намагаються передбачити все аж до самих дрібниць, а в результаті ми беремо майже всю дитячу ...

КАЛЕНДАР РОЗВИТКУ ДИТИНИ ВІД НАРОДЖЕННЯ ДО РОКУ

16/01/2016
Спостерігати, як зростає та розвивається Ваш малюк, - це надзвичайно велика радість та втіха. Кожна стадія дає нам все більшу винагороду : спочатку це перекочування  з одного боку на інший, сидіння, повзання, це перші звуки, які з часом перетворюються на слова. Далеко не всі малюки розвиваються  з однаковою швидкістю чи навчаються чогось у певний ч ...

Прокат новорічних та карнавальних костюмів у Стрию

16/12/2015
Дитячі карнавальні костюми - це свято, прекрасний настрій, як для дорослих, так і для діток, не важливо для якого свята - Новий рік, Миколая, свято Осені, день народження, хелоуін, свято у садочку, школі чи просто вдома. Щоб Ваша дитина відчула турботу і любов батьків, постарайтеся наповнити її життя яскравими подіями і веселими святами.

ПЕРШЕ РІЗДВА ВАШОГО МАЛЮКА

15/12/2015
Кожна сім'я святкує Різдво, і це улюблене свято для багатьох, особливо, якщо в цих сім'ях є діти. Коли Ваша дитина тільки народжується, Ви ще не дуже замислюєтеся про те, як будете святкувати Різдво (якщо, звичайно саме народження не доводиться на ці дні).

Для чого потрібен прокат дитячих товарів?

10/12/2015
Неможливо виростити дитину без різних аксесуарів, особливо в наш сучасний час. Технології розвиваються настільки швидко, що ми не завжди встигаємо навіть стежити за новинками. Зрозуміло, що кожен батько хоче дати своїй дитині все найкраще.