укррус

Телефони у Стрию

  • (098) 462-57-25
  • (073) 039-20-90

ШЕЗЛОНГИ (крісла- качалки)

Шезлонги (крісла-качалки) напрокат у Стрию та Моршині

"Головне благополуччя сім'ї, - говорив доктор Комаровський, - стан здоров'я мами. Тато повинен коршуном відбити всіх і дати мамі можливість поїсти, поспати, погуляти". Але, на жаль, не завжди це можливо, так як більше часу батько проводить на роботі. І тут на допомогу мамі приходить шезлонг (крісло-качалка). Це незамінний помічник для батьків, адже дитя завжди у них перед очима. Шезлонг подібний на переносне крісло, яке має безліч функцій. Воно пристосоване для сну, годування, розваг, адже його положення можна регулювати.

Кожна дитина - індивідуальність. Не всі малята комфортно почувають себе в кріслі-качалці, а коштує воно недешево. І тут на допомогу прийде комфортна оренда Baby Service, де Ви зможете взяти напрокат не тільки шезлонг, а й інші дитячі товари, які знадобляться на недовгий період. Кваліфікований спеціаліст у Стрию допоможе вибрати Вам шезлонг такий, який підійде Вашій дитині - залежно від віку і ваги малятка.

Крісла-качалки, які обладнані функцією вібрації, заспокоюють і заколисують дитину, світлові та звукові ефекти сприяють її розвитку.

Якщо Ви відпочиваєте в Карпатах чи місті-курорті Моршин з маленькою дитиною, Вам знадобиться шезлонг. Необов'язково везти його здалеку, адже Ви будете проїжджати через чарівне місто Стрий, де зожете скористатися послугами Baby Service. Вас з радістю зустрінуть, нададуть консультацію про будь-який дитячий товар і Ваш відпочинок буде радістю і для Вас, і для Вашої дитини.