укррус

Телефони у Стрию

  • (098) 462-57-25
  • (073) 039-20-90

РАДІОНЯНІ

Прокат дитячих товарів Baby Service пропонує взяти в оренду на потрібний Вам час РАДІОНЯНЮ

Народження дитини - це велика відповідальність, адже з самого початку життя тільки Ви відповідаєте за свого малюка, тільки на Вас він може розраховувати і покладатися. Всі мами це розуміють. Проте, бувають випадки, коли молоді батьки аж надто старанно виконують усі  обов’язки щодо малюка, забуваючи про себе та своїх близьких. Як і всюди, в догляді за дитиною головне – не перестаратись. Візьміть собі за правило «ВСЕ ДОБРЕ, ЩО ВМІРУ»! Ви також жива людина, якій теж потрібно відпочивати та займатися особистими справами. Якщо ви будете постійно втомлюватись та вимотувати себе, дитинці від цього краще не стане.

В теперішній час доглядати за дитиною помагають не тільки родичі та друзі, а й досягнення технічного прогресу. Одне з цих – є радіоняня, яку Ви прямо зараз зможете орендувати у службі прокату дитячих товарів Baby Service, що від тепер працює у м. Стрию та м. Моршині!

Цей чудовий прилад дозволить Вам чути, що робиться в дитячій кімнаті, коли Ви знаходитесь в будь-якій частині свого дому. Ви зможете вчасно реагувати на все, що діється з малюком. Малюк прокинувся, малюк кличе Вас своїм плачем та багато іншого Вам допоможе почути радіоняня, яку комфортно взяти напрокат у нашому сервісі! Таким чином, у Вас буде можливість вчасно реагувати та виконувати всі бажання Вашого маленького, паралельно займаючись своїми справами.

Коли малюки підростають, радіоняня не втрачає своєї актуальності. Тому можна орендувати її і для старшеньких. Так-так! Малюк 4-5 років, навряд чи захоче, щоб батьки були в кімнаті поки він бавиться з друзями. А Ви, як шпигун, знаходячись в іншій частині оселі, зможете завжди знати, що ж там відбувається у дитячій кімнаті і будете в змозі легко вирішити любу незручну ситуацію! Зокрема, можна покликати дитину до столу поїсти або попросити виконати якесь доручення.

Звичайно, якщо є потреба у тривалому використанні радіоняні, Вам буде вигідніше її придбати. В іншому випадку, наприклад, зібравшись у відпустку чи до друзів у великий власний будинок на короткий проміжок часу, Ви просто можете звернутися до нас і взяти її напрокат!!!