укррус

Телефони у Стрию

  • (098) 462-57-25
  • (073) 039-20-90

ЛІЖЕЧКА-МАНЕЖІ

Прокат ліжечка-менеж у Baby Service у Стрию та Моршині

Ми, батьки, чудово знаємо, наскільки важливим є вибір ліжечка для найдорожчого малюка. Кажучи про ліжечко, ми зразу уявляємо собі колиску, оздоблену красивим балдахіном... Але це важка і габаритна конструкція,  яку не візьмеш при потребі в поїздку, щоб дитинка зручно поспала. Тепер є інші, цікавіші за банальну колиску на шарнірах чи дугах, ліжка. Служба прокату дитячих товарів Baby Service - Стрий, Моршин пропонує взяти в оренду, на зручний вам термін, чудову новинку -  манеж-ліжечко!

 В одному предметі вдало поєднується комфортне ліжко та класичний ігровий манеж.  Прекрасний варіант для батьків, які цінують якість і комфорт та, зокрема, зможуть зберегти місце в дитячій кімнаті не ставлячи при цьому 2 предмети одночасно.

Сучасні дитячі ліжечка манежі, які Ви можете взяти напрокат у Baby Service -  Стрий,  Моршин, здивують Вас своїм стильним дизайном, ергономічністю та вдалим поєднанням спального та ігрового місця для Вашої дитини. Вони використовуються від народження, а особливо будуть потрібні батькам, у яких малюк знаходиться у віці проявів першої активності і цікавості.

 Здебільшого, усі ліжечка-манежі мають такі атрибути, як:

- дно, яке піднімається на 2 рівні висоти,

- зручний матрацик,

- торцеву частину на блискавці, 

- пару коліщаток з гальмами,

- сумку-переноску,

- велику бічну кишеню.

Серед додаткових аксесуарів і можливостей ліжечок–манежів можна виділити: ігрові перекладини, каптури, усілякі електронні блоки з музикою та віброрежимами та ще багато цікавого та корисного для найдорожчих малюків!

 Основною перевагою ліжечок–манежів  є їхня компактність . Вони легко складаються та займають мало місця, що надзвичайно необхідно при транспортуванні.

Тому, увага, активні та сучасні батьки, хочете навіть під час подорожей, створити своєму малюку зручний та затишний куточок, орендуйте ліжечко–манеж у службі прокату дитячих товарів Baby Service - Стрий,  Моршин!

Ви і Ваше маля будете просто в захваті від цього зручного й багатофункціонального ліжечка-манежу. Їхня висока якість, сучасний дизайн та яскраві кольори привернуть увагу дитини, а надійність дозволить батькам не переживати за його безпеку.