укррус

Телефони у Стрию

  • (098) 462-57-25
  • (073) 039-20-90

ГОЙДАЛКИ ТА ЗАКОЛИСУЮЧІ ЦЕНТРИ

Оренда гойдалок у СТРИЮ та МОРШИНІ.

Коли в сім’ї з’являється довгоочікуваний малюк, перші тижні мамі на допомогу приходять родичі та друзі. Бабусі та дідусі всіляко пестять дитинку та увесь час стараються носити її на руках. Малятко швидко привикає до постійної турботи. А приходять такі дні, коли мама залишається вдома одна,то домашні справи не зробляться самі, коли дитя увесь час проситься на ручки. Тепер є вихід з такої ситуації: скористайтеся прокатом чудових дитячих пристосувань для сидіння та сну від служби Baby Service, що працює в Стрию та Моршині!

В теперішній час існує безліч видів таких корисних девайсів, як крісла- гойдалки та заколисуючі центри. Вони являють собою багатофункціональні електронні колиски, які допоможуть Вашому малюку заспокоїтися, приємно провести час та відпочити, без Вашої допомоги. Тому, навіть не вагайтесь! Така річ просто повинна бути у Вашій оселі. І вона неодмінно появиться - замовте в оренду на нашому сайті Baby Service – Стрий, Моршин!

А вибрати є з чого! Ми пропонуємо Вам хороші, якісні та перевірені модельки. Звісно, вони відрізняються по ціні, так як відрізняються виробником, габаритами та різноманітністю додаткових функцій.

 Коли обираєте гойдалку для малюка, не забувайте, що самою головною її функцією є саме, заколисування дитятка, без Вашої участі! Після заколисування дитинку бажано перекласти в ліжечко.

Брати таку річ напрокат дуже зручно, насамперед, через можливість протестувати обрану модель, безпосередньо, на Вашій дитинці. Адже малюк відрізняється від дорослої людини тим, що не може сказати сподобалась вона йому чи ні, буде він в ній засинати чи ні, чи вам далі прийдеться носити його на руках. Заплативши досить велику суму грошей за покупку гойдалки, на оренді ви значно зекономите. А ще протестуєте її на зручність використання саме Вашим малюком!

Користуючись нашим сервісом оренди дитячих товарів Baby Service – Стрий, Моршин Вам тепер достатньо легко постійно змінювати дитячі забавки та різноманітні пристосування в залежності від росту дитини. Бо малюки ростуть набагато швидше, ніж Вам може здатися в перший місяць їх життя. Тому, щоб заколисати місячну дитину вам не треба гойдалки, яка обвішана купою різнокольорових іграшок та світломузикою. В такому віці не робиться акцент на забавки. А вже старших, 3-5 місячних діток, зацікавлять саме такі моделі, щоб лежати та роздивлятися цікаві штуки.

Порада батькам: обирайте речі для Ваших малюків, що підходять до їхнього віку.

Платити за користування, а не зберігання набагато цікавіше!!!

Орендуйте у нас, ми дбаємо про Вас та Ваших діток!

Ваша турботлива служба прокату дитячих товарів Baby Service – Стрий, Моршин!