укррус

Телефони у Стрию

  • (098) 462-57-25
  • (073) 039-20-90

АВТОКРІСЛА

Прокат дитячих автокрісел у Baby Service  у м. Стрий та Моршин

Одна із найголовніших задач для батьків під час поїздки в автомобілі з дитиною – це створення безпечного та комфортного місця для свого малюка. Кожен рік тисячі маленьких дітей получають травми та бувають  летальні випадки під час ДТП. Якщо Ви не лише батьки, але ще і водії, тоді Вам просто не обійтися без якісного і надійного дитячого автокрісла для маленьких пасажирів. 

 Правильне використання дитячих автокрісел допоможе вберегти та захистити Вашу дитинку. Рекомендують, ще з першої поїздки з пологового будинку до рідної домівки, щоб малюк в автомобілі їхав в спеціальному кріслі, яке має бути розташоване проти руху транспортного засобу.

Але з таким вибором та кількістю продукції, яка є на ринку, важко розібратися. Та й коштує воно не дешево. Рішення є! Служба прокату дитячих товарів Baby Servic Стрий-Моршин пропонує орендувати дитяче автокрісло на бажаний Вам термін!!!

Отже, вибір автокрісла для дитини залежить від декількох факторів. А саме:

  • Враховується вік дитини;
  • Вага дитини та її ріст;
  • Тип транспортного засобу.

Для кожної вікової групи встановлений певний тип автокрісла:

  • група 0 — для новонароджених та малюків, які важать менше 10 кг;
  • группа 0+ —  автокрісло даної групи розраховано на малюків віком до 15 місяців (або ж до 13 кг).(Воно встановлюється в положенні проти руху автомобіля. Його конструкція розроблена спеціально для Вашої дитини і забезпечує повну безпеку маленького мандрівника.
  • группа I — автокрісло дитяче групи 1 розроблено для дітей віком від 9 місяців до 4 років (вага дитини повинна бути в інтервалі від 9 до 18 кг). Дитяче автокрісло встановлюється по ходу руху.
  • группа II — автокрісло дитяче групи 2 призначено для дітей віком від 3-х до 8-ми років (вага дитини повинна бути в межах від 15 до 25 кг). У автокрісел цієї групи немає власних ременів - для фіксації дитини використовуються звичайні ремені безпеки .
  • группа III —  для діток з вагою від 22 кг до 36 кг.

Дуже часто виробники поєднують декілька категорій у одній моделі автокрісла. Це може бути універсальне автокрісло – трансформер, яке можна використовувати з 9 місяців до 12 років (група I + група II + група III). Або автомобільна люлька для новонароджених (група 0 та група 0+ в одному).

Тепер, батьки, з категоріями автокрісел ми розібралися. А Вам залишається обрати тип автокрісла, який підходить саме Вашій дитині та взяти його напрокат. А в цьому Вам з радістю допоможе комфортна служба прокату дитячих товарів Baby Service, що  від тепер працює в Стрию та Моршині!!!

Не сумнівайтесь, візьміть в оренду дитяче автокрісло і Ваш малюк обов’язково його оцінить і буде задоволений!